Targi E3 - Głosujmy na Wiedźmina 2

29 czerwiec 2010

Polacy z CD Project Red mają okazję odnieść wielki sukces na międzynarodowych targach rozrywki elektronicznej. Ich projekt The Witcher 2 : Assassins of Kings został nominowany do nagrody w aż 3 kategoriach i teraz wszystko zależy od Waszych głosów.

The Witcher 2 : Assassins of Kings, czyli Wiedźmin 2 : Zabójcy Królów to druga część najdroższej polskiej gry w historii. Na uwagę zasługuje świetne video, w którym twórcy gry przedstawiają ją szerokiemu gronu fanów. Zobaczcie, bo warto!Wiedźmin 2 został nominowany do nagrody w aż 3 kategoriach:

Targi E3, czyli Electronic Entertainment Expo to największa, coroczna impreza przemysłu gier komputerowych i wideo, na które dostęp otwarty jest dla każdego. W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich patronat nad targami objął Gamespot. Podczas targów, w dwóch turach zostaną przyznane nagrody dla najlepszych tytułów. Podczas pierwszej tury zwycięzców wybierali dziennikarze. Druga tura należy do fanów i to oni wybiorą ich zdaniem najlepsze tytułu w odpowiednich kategoriach. Warto zaznaczyć, że nagroda od fanów posiada większy prestiż!

Głosowanie trwa do 9 lipca. Liczy się każdy głos!

Źródło: http://e3.gamespot.com

Bartłomiej Małysz

,

---

Komentarze

Komentowanie zakończone dla tego artykułu

---