Thermaltake zaprezentował nowe zabawki dla graczy

3 czerwiec 2010

Zostały zaprezentowane cztery nowe produkty firmy Thermaltake. Dedykowane są dla graczy. Wśród nich znalazła się klawiatura MEKA, sześcioprzyciskowa myszka BLACK i podkładka pod myszkę oraz słuchawki Shock One.

Shock One są słuchawkami, które łączą się z komputerem za pomocą standardowego kabla USB i są wyposażone w kompatybilny z DTS 5.1 procesor przetwarzania dźwiękowego. Posiadają możliwość regulacji oraz wyposażone są w mikrofon z redukcją szumów.

Klawiatura MEKA jest kompaktową, standardową klawiaturą bez dodatkowych klawiszy np. do regulacji dźwięku czy przeglądania stron WWW. Posiada za to wzmocnione mechanicznie przyciski klawiszy.

Ostatnią częścią zestawu jest duet sześciprzyciskowej myszki + podkładki pod nią. Prócz faktu, iż mysz posiada sześć przycisków nie wiemy nic więcej o tym zestawie.

Thermaltake nie jest firmą znaną z produkcji tego typu produktów. W przeszłości posiadała zaledwie jedną wyprodukowaną klawiaturę dedykowaną dla biur. Wygląda to więc, jak próba wejścia w nowy rynek, który zresztą można nazwać rozwijającym się dynamicznie

Źródło: http://techpowerup.com/123638/Thermaltake_Shows_off_Gaming_Peripherals.html

Bartłomiej Małysz

,

---

Komentarze

Komentowanie zakończone dla tego artykułu

---